Coworking - Mladá Boleslav a Mnichovo Hradiště

Zešílel jsem? Ne! Chci otevřít ten nejlepší coworking…

Miluji podnikání. Je skvělé vytvářet nové věci a poznávat skvělé lidi. Toto všechno je intenzivně prožíváno a kumulováno ve sdílených kancelářích, které jsou často startovní čárou neuvěřitelných podnikatelských příběhů. V současnosti bydlím a pracuji v Praze, kde jsou coworkingová centra již zažitou součástí podnikatelského života. Nebudu zde, ale napořád.

Již ke konci tohoto roku se stěhuji zpět do Mladé Boleslavi (tedy spíše blízko k ní). Do Prahy sice budu jezdit každý den, ale cítím, že bych chtěl svůj rodný kraj opět o něco obohatit. Před lety se mi to podařilo s festivalem Bradlec Fest… a nyní? Začínám pracovat na otevření Coworkingu Jizera.

Proč proboha coworking?

Je to jednoduché. Jsem přesvědčen, že je po něm poptávka a mám mnoho nápadů, jak z něj udělat opravdu skvělé místo pro každého podnikatele či podnikatelku. Mám několik klientů z Mladoboleslavska a ti mne k tomuto nápadu nepřímo přivedli a je to jasnou ukázkou, jak spolupráce může plodit nové a skvělé věci. A já vím, že je to skvělá myšlenka a děkuji za ní!

Mám již vytipovány úžasné prostory, které sice nejsou v Mladé Boleslavi, ale nedaleko, tedy Mnichově Hradišti. To s sebou nese určitá specifika, nevýhody, ale i hromadu výhod. Moc bych vás chtěl požádat o vyplnění krátkého dotazníku, který mi velmi pomůže při dalších krocích. Formulář naleznete níže nebo na tomto odkazu.

Děkuji všem za spolupráci a budu rád za jakékoliv nápady, postřehy nebo první nezávazné předrezervace míst. Je na to ještě brzo? Nemyslím si. Každý kdo mne zná ví, že realizace nebude otázkou let, ale spíše měsíců a výsledek bude stát za to. Na to slavnostně přísahám!