Hledám a doporučuji nejefektivnější cesty nejen v marketingu

V současnosti provozuji individuální konzultace. Osloví-li vás mé zkušenosti, tak napište a domluvíme podrobnosti.

  • V marketingu a businessu se pohybuji od roku 2006
  • Přednáším, konzultuji business strategie a rád píši o zajímavých lidech
  • Určuji směřování marketingu a e-commerce lovebrandu Knihy Dobrovský
  • Vedl jsem online marketing u jedné z největších a nejstabilnějších developerských společností na tuzemském trhu EKOSPOL a.s.
  • Spoluzakládal jsem společnost specializující se na kvalitní obsah a tvorbu moderních webů, která obsloužila stovky zákazníků ročně a zpracovala tisíce malých i velkých projektů
  • Pomáhal jsem rozjíždět video rozhovory populárního magazínu
  • Pořádal jsem tři ročníky open air hudebního festivalu pro tisíce návštěvníků
  • Orientuji se v marketingu, prodeji služeb, provozování a vývoji e-shopů, ale i konzervativnějších odvětvích, jako je stavebnictví, bytový development a knižní trh
  • Napište mi a poznejme se

S čím vám mohu pomoci

Konzultace marketingu a všeho co s ním souvisí

Nezaspaly vaše webové stránky posledních pět let? Nepřináší vám dostatek zákazníků? Pomohu s analýzou současného řešení a navrhnu efektivní vylepšení. Projdeme analytiku, kreativu, nastavíme plány a nalezneme dosažitelné cíle.

Provedu vás počátky vašeho businessu

Každý děláme chyby a na začátku každého podnikání jich vždy přijde spousta. Společně se jim můžeme vyvarovat a nastavit od počátku dosažitelné cíle. Konzultuji jak freelancery, tak začínající společnosti. Učte se z mých chyb a dobrých kroků. Zakládal jsem dvě společnosti, pracoval na volné noze a vedu tým specialistů na online marketing u společnosti s miliardovým obratem.

Hloubkový rozbor marketingových aktivit

Jste si jisti, že využíváte online i offline marketing na 100 %? Rozebereme na nejmenší dílky současný stav a navrhneme optimální řešení, které bude efektivní a zároveň dobře měřitelné. Efektivita je přeci základ! Mám zkušenosti z nově vzniklých společností i korporací s obratem nad 1 miliardu korun ročně.

Osobní i firemní branding

Jak vás vnímají vaši zákazníci? Víte jak s nimi efektivně komunikovat a jaká je vůbec vaše značka? Tyto problémy řeší nejen společnosti, ale stále častěji i řada jednotlivců. Pomohu vám vybudovat nebo podpořit právě vaši značku. Budoval jsem značky společností, které navštíví miliony zákazníků ročně. Společně to zvládneme.

Školení a prezentace

Připravím školení na míru pro vaši společnost. Naučíme se moderně pracovat s obsahem či jak přemýšlet nad vaší online propagací.