Přednáším

Podnikání je primárně o zkušenostech. Když jsem začínal podnikat, tak jsem si musel zažít mnoho nezdarů, abych příště mohl uspět. Dnes se snažím se nabité zkušenosti šířit dále, aby pomohli začínajícím podnikatelům v co nejhladším startu jejich businessu.

Na jaká témata přednáším? Online marketing, freelancing, efektivní start podnikání, prodej služeb na internetu, specifika zakládání vlastní společnosti, tvorba produktu, komunikace se zákazníkem a další příbuzná témata…

Kde přednáším? Střední školy, vysoké školy, neziskové organizace, spolky, malé a středně velké podniky

Jak se domluvit? Pokud si myslíte, že bych vám mohl předat hodnotné a přínosné zkušenosti či informace, tak stačí napsat a věřím, že se potkáme.

Reference

Jsem velmi ráda, že jste si udělal čas a zavítal za námi na Prosek i podruhé, tentokrát dokonce v sobotu. Studenti odcházeli ze semináře maximálně spokojení a času rozhodně nelitovali. Nejčastější hodnocení bylo „super, děkujeme!“ a zde je namístě rčení, že méně znamená více… Během diskuzí si zúčastnění mohli utříbit své myšlenky, plány, nebo se mohl zrodit i nějaký meganápad. Velmi oceňuji, že takto vytížení lidé  udělají čas a zavítají občas do škol, protože jsem přesvědčena o tom, že svět musí do školy a škola musí do světa. 
Mgr. Eva Čížová – PSŠ Prosek

Na co rád vzpomínám

ProStředoškoly.cz - kurz o podnikání - Adam Pýcha ProStředoškoly.cz - kurz o podnikání - Adam Pýcha ProStředoškoly.cz - kurz o podnikání - Adam Pýcha Přednáška Internet Poradna - Adam PýchaProStředoškoly.cz - kurz o podnikání - Adam Pýcha

foto-pycha-prezentace