Přednáším

Podnikání je primárně o zkušenostech. Když jsem začínal podnikat, tak jsem si musel zažít mnoho nezdarů, abych příště mohl uspět. Dnes se snažím se nabité zkušenosti šířit dále, aby pomohl nastartovat další příběhy.

Na jaká témata přednáším? Marketing, sociální sítě, content marketing, influencer marketing, online marketing, freelancing, řízení týmů, nábor, efektivní start podnikání, prodej služeb na internetu, specifika zakládání vlastní společnosti, tvorba produktu, komunikace se zákazníkem a další příbuzná témata…

Kde přednáším? Konference, střední školy, vysoké školy, neziskové organizace, spolky, velké podniky či projektové týmy

Jak se domluvit? Pokud si myslíte, že bych vám mohl předat hodnotné a přínosné zkušenosti či informace, tak stačí napsat a věřím, že se potkáme.

Reference

Jsem velmi ráda, že jste si udělal čas a zavítal za námi na Prosek i podruhé, tentokrát dokonce v sobotu. Studenti odcházeli ze semináře maximálně spokojení a času rozhodně nelitovali. Nejčastější hodnocení bylo „super, děkujeme!“ a zde je namístě rčení, že méně znamená více… Během diskuzí si zúčastnění mohli utříbit své myšlenky, plány, nebo se mohl zrodit i nějaký meganápad. Velmi oceňuji, že takto vytížení lidé  udělají čas a zavítají občas do škol, protože jsem přesvědčena o tom, že svět musí do školy a škola musí do světa. 
Mgr. Eva Čížová – PSŠ Prosek

Na co rád vzpomínám

  • 2018 – přednášky o omnichannelu Knihy Dobrovský na akci Marketikon 2018
  • 2016 – seminář pro studenty SPŠ na Proseku o podnikatelském myšlení a jejich projektech
  • 2016 – Real Estate Marketing >Spring 2016 – panel Marketing v developmentu
  • 2015 – kurz ProStředoškoláky.cz o začátcích podnikání a přemýšlení nad osobním rozvojem
  • 2014 – přednáška o možnostech výdělku na internetu pro klienty InternetPoradna.cz se sociálním znevýhodněním