Peter & Paul hledají parťáka pro ty nejlepší kampaně v rámci Real Estate. Je to Vaše příležitost?

Peter & Paul hledají parťáka pro ty nejlepší kampaně v rámci Real Estate. Je to Vaše příležitost?

Poslední týdny a měsíce jsou fascinující. Myslel jsem si, že šílenství s hledáním nových lidí trochu poleví, ale ono eskaluje! Nezaměstnanost se pohybuje kolem 5 % a zaměstnanci nejsou na téměř žádnou pozici, ať je sebevíce snová. Nemluvím zde pouze o kvalitních super nadlidských zaměstnancích, kteří potáhnou váš business a každé ráno zahájí invenční koncepcí. Nejsou k dispozici ani běžní řadoví zaměstnanci na prostý (byť samozřejmě důležitý) výkon.

Shodou náhod se mi podařilo několik lidí doporučit a skvěle se uchytili. Nemusíte se bát, že bych rozjížděl kariéru headhuntera, ale roztočilo se kolečko, kdy se ke mně dostávají velmi atraktivní pozice, o které se s vámi rád podělím. Několik lidí se podařilo ulovit i díky mému blogu, což mě těší snad ze všeho nejvíc.

Doporučuji pouze společnosti, které osobně znám nebo jsem schopen garantovat atraktivnost nabízené pozice. Nezakrytě mě diskuze o profilu ideálního kandidáta baví, protože jsem sám desítky lidí nabíral a viděl snad tisíce životopisů. Trefit se do správného člověka je opravdu jackpot. Chcete-li pomoci s náborem nebo si jen o náboru pokecat, tak klidně zavolejte či napište. Čas si určitě najdu. Ale nyní přejděme konečně k pozici, na kterou všichni čekáte. Je to pecka.

Reklamní agentura Peter & Paul hledá zkušeného borce / borku

banner-clek

Pro koho je tato pozice zajímavá?

  • Nabušení marketéři
  • Account manageři
  • Projekťáci
  • Ostřílení agenturní harcovníci
  • Junioři, kteří se nezaleknout velkých požadavků

Jak definovat člověka, který má zkušenosti s vedením tendrů, brandingem, kampaněmi všeho druhu, tvorbou tiskových materiálů, webdevelopmentem a navíc dokáže okouzlit klienta? Za mě je to borec či borka a těch není mnoho. Reklamní agentura Peter & Paul působí na trhu 15 let a specializuje se na atraktivní kampaně a služby pro klienty z Real Estate. Klientela je exkluzivní a uvědomuje si, že potřebuje ty nejlepší možné dodavatele. Jedná se o větší i menší developery z ČR, Slovenska a Německa. V Peter & Paul se potkáte s tvorbou krásných vizualizací, kompletní grafikou v online i printu či video contentem.

Co je od kandidátů očekáváno?

Znalost Real Estate není nutná. Budeš natolik nadšený a zkušený, že tě velmi rychle zaškolíme. Je třeba být velmi organizačně schopný, reprezentativní a zodpovědný. Pod svá křídla převezmeš nové projekty a odřídíš je od počátku do konce. V businessu se cítíš jako ryba ve vodě a máš zkušenosti s vedením malého týmu. Procesy ti nepřipadají jako zbytečnost, ale jediná cesta, jak dosáhnout dokonalého výstupu.

Je skvělé, když máš předchozí zkušenosti s tvorbou webových stránek a tvorbou obsahu v celé jeho kráse. Nemusíš být expert na tvorbu webu, ale měl by za sebou mít alespoň pár reálných zkušeností, které jsi dotáhl do hvězdného konce. Samozřejmě víš, co znamená responzivní design, že se UX nedá zapnout a SEO není SEO-servis.

Někdy se nemusí dařit a je pouze na tobě problémy operativně vyhledat, odstranit a vyřešit je tak, aby se jim v budoucnu předešlo. Deadline je pro tebe svatý.

Proč to zkusit?

  • Získáte velkou zodpovědnost a možnost řídit malý tým
  • Platové ohodnocení je skvělé a to i v pražských tabulkách
  • Mladý a akční kolektiv, který vše dělá inhouse
  • Krásné kanceláře v centru matky měst
  • Přátelské prostředí a majitel sympaťák

Nezaujal jsem vás? Nevěřím… Níže najdete kontaktní údaje, kam můžete zasílat své životopisy, portfolia či motivační dopisy. Je jen na vás, jak se dokážete prodat.