Mana - zahájení testu

Kdy se mám konečně najíst… Je MANA řešením nejen pro podnikatele?

Stravujete se dobře? Zanedbáváte snídaně či nahrazujete obědy kávou? Já jsem minimálně dva roky stravování zanedbával. Téměř nikdy jsem se nenasnídal a prvním větším jídlem byla až večeře. Nějaký čas to lze vydržet, ale odrazit se to může nejen na vašem zdraví, ale také energii a pracovních výkonech. Hledal jsem tedy cestu, jak usnadnit stravování lidem, kteří podnikají a chtějí maximalizovat efektivitu svého času. Odpovědí je MANA!

Co je to MANA?

Jedná se o nutričně vyváženou potravinu v podobě nápoje. Zaregistroval jsem ji v roce 2015 a tento nápad mne nadchnul. Lidé často vůbec netuší co jí nebo jsou si vědomi, že se nestravují zrovna ideálně. To MANA dokáže vyřešit. Nejedná se o pouhý doplněk stravy, ale komplexní jídlo, kterým můžete nahradit veškeré další potraviny. Můžete se stát 100% MANOU!

MANA! Test na člověku byl započat! #mana

Fotka zveřejněná uživatelem Adam Pýcha (@adampycha),

Proč ji testovat?

Na tomto blogu se věnuji  tématům, která souvisí s podnikáním a marketingem. To, že je MANA úžasný business nemusím říkat, ale zatím se budu věnovat čistě produktu. Chci zjistit, zda opravdu dokáže pomoci vytíženým lidem a být alternativou minimálně jednoho hlavního jídla.

Je skvělé, když si uvědomíte, že po konzumaci MANY nepřichází ten známý stav únavy… Jistě znáte stav po každém větším obědě, kdy se musíte znovu rozhýbat do pracovní rychlosti. To s MANOU nepoznáte a vaše efektivita v průběhu dne neklesne. A jak každý podnikatel ví, den má pouze 24 hodin a více z něj nevymáčknete. Musíte se tedy snažit využít ho na maximum.

V následujících týdnech se budu MANOU stravovat a postupně přinesu své postřehy a doporučení. Pokud za cenu velmi levného oběda získáte pomocníka, který zvýší váš výkon, tak to za test určitě stojí!