Hledáte zajímavou práci? Mám několik HOT doporučení na volná místa nejen pro online marketéry

Hledáte zajímavou práci? Mám několik HOT doporučení na volná místa nejen pro online marketéry

Dostalo se ke mně několik opravdu skvělých pracovních nabídek, o které se s vámi chci podělit. Vím k nim stručný background, mohu tedy komentovat a sdělit vám své upřímné doporučení. Najít výborné zaměstnance je boj, ale já vím, že mezi čtenáři mého bloku jsou stovky jedinečných lidí. Pokud hledáte svou první práci nebo profesní posun, může tento článek změnit váš život. Přísahám! Podívejme se na to.

Manažer PR a zástupce tiskového mluvčího – EKOSPOL a.s.

V EKOSPOLu hledáte posilu, která umí psát a svět médií jí není cizí. Budete mít bomba nadřízeného dokonale se orientujícího ve stavebnictví a na developerském trhu. Můžete se navíc těšit na řadu různorodých úkolů… třeba spojených se Zoologickou zahradou Tábor. Pracovní místo v centru Prahy u metra také není k zahození. Více informací naleznete zde.

Administrátor/ka několik super e-shopů – Polti.cz a další

Téměř před dvěma lety jsem na tuto pozici doporučil nejlepšího možného člověka. Nyní se posouvá dále a je nutné najít novou hvězdu. Rodina e-shopů se zajímavým obratem a ještě skvělejším sortimentem hledá člověka, který se dokáže orientovat v online marketingu, je proaktivní a nečeká na úkoly. Bude fajn, když zvládnete napsat anglicky e-mail a bez problémů se domluvit. Ve vaší moci bude rozvoj skvěle našlápnutého businessu. Zajímá vás to? V tom případě odpovězte na tento inzerát.

Marketingový asistent – Knihy Dobrovský

Marketing je jako bomboniéra. Nikdy nevíš, jaký kousek ochutnáš a navíc je těch kousků jako ve výloze belgického obchodu s čokoládou. Každý marketér by měl poznat magii marketingu ve všech jejich podobách a není lepší místo, než výborný marketingový tým Knih Dobrovský. Zde se můžete mrknout na popis pozice.

Marketingový manažer – Vedoucí oddělení online marketingu – EKOSPOL a.s.

Příležitost, která se neopakuje příliš často. Společnost prodávající stovky bytů ročně hledá specialistu, který dokáže ukočírovat celý online marketing. Budete mít možnost rozvíjet dlouhodobou koncepci, komunikovat s partnery, vytvářet skvělý obsah a všechny kanály k naprosté dokonalosti. O toto místo bude velký boj, protože se hlásí pouze ti nejlepší. Určitě neváhejte a zkuste své štěstí. PS. milionový plat je na dosah

Junior Copywriter – Knihy Dobrovský

Každý copík by měl chtít pracovat ve společnosti spojené s takto krásnými případovkami. Milujete-li knihy a psané slovo, nemyslím si, že lze nalézt zajímavější startovací pozici vaší profesní kariéry. Více informací najdete zde.