Hledáme programátora - spěcháme

Hledám programátora… Zn. spěchá, práce je mnoho

Nebudu lhát. Najít dobrého kodéra/programátora je v dnešní době opravdu složité. Rozhodně si situaci neulehčuji, když se snažím nalézt někoho univerzálněji laděného a se zápalem. Přesto vím, že takoví lidé jsou!

Pomůžeš nám vytvořit domov pro tisíce rodin

V rámci oddělení internetového marketingu ve společnosti EKOSPOL se snažíme velkou část činností zajistit in-house. Rozvíjíme naše webové stránky, které mají návštěvnost v desítkách až stovkách tisíc, kompletně zajišťujeme kreativu kampaní, jejich nastavení i následnou správu a vyhodnocení. Práce je opravdu hodně.

Pokračuji ve svém monitorování zimní Prahy!

Fotka zveřejněná uživatelem Adam Pýcha (@adampycha),

Více než dvacet let se společnost EKOSPOL pohybuje ve stavebnictví a bytovém developmentu. Postavili jsme 51 developerských projektů pro 9000 klientů. Od minulého roku se zároveň podílíme na chodu Zoo Tábor, kterou jsme zakoupili a zachránili před krachem.

Koho hledám?

Sepsali jsme naše požadavky v klasickém inzerátu, kde se dozvíte, že máme fajn pracovní prostředí, stravenky a další firemní benefity. Možná se vám bude zdát, že je pozice příliš široce pojata, ale toho se nemusíte bát. Rádi se potkáme se všemi zájemci a uvidíme, zda obohatíte naše marketingové oddělení. Důležité je říci, že se jedná o klasický full time na HPP. Žádné švarcoviny u nás nevedeme.