Hledám a doporučuji nejefektivnější cesty nejen v online marketingu

  • V online marketingu se pohybuji od roku 2006
  • Přednáším pro studenty a konzultuji business strategie a rád píši o zajímavých lidech
  • Starám se o obsah a online marketing ve společnosti, která je lídrem trhu a má obrat ve stovkách milionů
  • Spoluzakládal jsem společnost specializující se na kvalitní obsah a tvorbu moderních webů
  • Pomáhal jsem rozjíždět video rozhovory populárního magazínu
  • Pořádal jsem tři ročníky open air hudebního festivalu pro tisíce návštěvníků
  • Orientuji se v online businessech, prodeji služeb, provozování e-shopů, ale i konzervativních odvětvích, jako je stavebnictví
  • Napište mi a poznejme se

S čím vám mohu pomoci

Konzultace webových stránek a všeho co s tím souvisí

Nezaspaly vaše webové stránky posledních pět let? Nepřináší vám dostatek zákazníků? Pomohu s analýzou současného řešení a navrhnu efektivní vylepšení. Můžeme provést malé úpravy nebo připravit kompletně nové řešení. Mrkneme se na efektivitu, analytiku, PPC kampaně, kvalitu obsahu, sociální sítě a vlastně vše co bude nutné.

Více informací o konzultaci webových stránek

Provedu vás počátky vašeho businessu

Každý děláme chyba a na začátku každého podnikání jich vždy přijde spousta. Společně se jim můžeme vyvarovat a nastavit od počátku dosažitelné cíle. Konzultuji jak freelancery, tak začínající společnosti. Učte se z mých chyb a dobrých kroků. Zakládal jsem dvě společnosti, pracoval na volné noze a vedu tým specialistů na online marketing u společnosti s miliardovým obratem.

Hloubkový rozbor marketingových aktivit

Jste si jisti, že využíváte online i offline marketing na 100 %? Rozebereme na nejmenší dílky současný stav a navrhneme optimální řešení, které bude efektivní a zároveň dobře měřitelné. Efektivita je přeci základ!

Osobní i firemní branding

Jak vás vnímají vaši zákazníci? Víte jak s nimi efektivně komunikovat a jaká je vůbec vaše značka? Tyto problémy řeší nejen společnosti, ale stále častěji i řada jednotlivců. Pomohu vám vybudovat nebo podpořit právě vaši značku.

Školení a prezentace

Připravím školení na míru pro vaši společnost. Naučíme se moderně pracovat s obsahem či jak přemýšlet nad vaší online propagací.